Nieuw Martin 18A0165 Expand

Martin 18A0165

Martin & Co

18A0165

Nieuw

Feedback Suppressor D/J/GP Body Size (4”/10cm)

Meer details

1 Item

15,50 €

incl. BTW

Martin 18A0165 Feedback Suppressor – 4 inch voor D/J/GP body


De Martin 18A0165 Feedback Suppressor is een praktische oplossing voor akoestische gitaristen die hun instrument versterkt gebruiken en last hebben van ongewenste feedback. Deze feedbackdemper is speciaal ontworpen voor akoestische gitaren met een 4 inch (10 cm) klankgat en helpt ongecontroleerde rondzingen te verminderen wanneer je met hogere volumes speelt.

De suppressor is eenvoudig in het klankgat te plaatsen en is daarmee ideaal voor gitaristen die regelmatig optreden, repeteren of hun akoestische gitaar via een PA of versterker gebruiken.

Minder feedback bij hogere volumes

Wanneer een akoestische gitaar wordt versterkt, kan er een akoestische terugkoppeling ontstaan tussen de luidspreker en de klankkast van de gitaar. Dit kan leiden tot hinderlijke feedback, vooral wanneer je het volume verhoogt.

De Martin Feedback Suppressor sluit het klankgat gedeeltelijk af en vermindert daarmee de akoestische terugkoppeling. Hierdoor kun je de gitaar doorgaans op een hoger volume gebruiken voordat feedback een probleem wordt.

Geschikt voor 4 inch klankgaten

De Martin 18A0165 is bedoeld voor gitaren met een 4 inch / 10 cm soundhole. Hij is specifiek geschikt voor Martin-modellen met een D-, J- of GP-bodyvorm die over dit formaat klankgat beschikken.

Controleer bij twijfel altijd de diameter van het klankgat van je gitaar voordat je de suppressor aanschaft.

Veilig voor nitrocellulose-afwerkingen

Een belangrijk voordeel van deze Martin feedback suppressor is het gebruikte nitrocellulose-safe materiaal. Hierdoor kan hij veilig worden gebruikt op gitaren met een nitrocellulose finish, mits correct geplaatst en gebruikt.

Eenvoudige montage

De suppressor kan snel en eenvoudig in het klankgat worden geplaatst. Je hebt hiervoor geen gereedschap nodig. Na het optreden of de repetitie kan hij net zo gemakkelijk weer worden verwijderd.

Belangrijkste kenmerken

  • Martin Feedback Suppressor
  • Model: 18A0165
  • Ontworpen om ongewenste feedback te verminderen
  • Geschikt voor versterkt gebruik van akoestische gitaar
  • Voor 4 inch / 10 cm soundholes
  • Geschikt voor D-, J- en GP-bodyvormen
  • Nitrocellulose-safe materiaal
  • Eenvoudig te plaatsen en verwijderen
  • Ideaal voor optredende en gigging muzikanten

Specificaties

  • Merk: Martin
  • Model: 18A0165
  • Type: Feedback Suppressor
  • Diameter klankgat: 4" / ca. 10 cm
  • Geschikt voor: D / J / GP body sizes
  • Materiaal: Nitrocellulose-safe materiaal
  • Gebruik: Akoestische gitaar, versterkt
Accept Site use cookies